Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ПАТ «Ніжинський дослідно-механічний завод»

Опис

Сподіваємося, що об'єктивна інформація про підприємство стане першим кроком на шляху тісної та взаємовигідної співпраці.

ПАТ "НОМЗ" є стабільним та надійним партнером для багатьох підприємств в Україні та за її межами протягом понад 65 років. Завод розташований у Чернігівській області, за 140 км. від м. Києва, має зручні під'їзні автомобільні та залізничні колії.

На сьогоднішній день "Ніжинський дослідно - механічний завод" - є сучасним, високотехнологічним виробничим підприємством, яке займається розробкою нових технологій лиття, що виготовляються з чавунних сплавів зі спеціальними властивостями - ударостійкість, холодостійкість, жароміцність, зносостійкість.

Основні напрямки діяльності Ніжинського дослідно-механічного заводу:

виробництво чавунного та сталевого лиття;
каналізаційне обладнання;
виготовлення пічного, художнього чавунного лиття (у тому числі за індивідуальними замовленнями);
виробництво техніки для сільського господарства та комунальних служб;
виробництво навісних роторних косарок, валкоутворювачів, кущорізів;
продукція для залізничного транспорту.
Пропонуємо нашим замовникам:

високоякісну продукцію, якість якої контролюється лабораторією атестованої ДП "Чернігівстандартметрологія;
повний технологічний процес: від розроблення технічної документації до кінцевої обробки;
гнучку цінову політику;
гарантовані строки постачання;
доставку до будь-якої точки України.

Трішки історії:

"Ніжинський дослідно - механічний завод" має дуже довгу історію розвитку. 1 січня 1946 року були створені кельми капітального ремонту екскаваторів, при Українській екскаваторній станції. Це були важкі повоєнні роки - були відсутні обладнання та приміщення. верстати, що поставлялися з Москви та Німеччини стояли під дахом, ремонтний майданчик був обладнаний просто просто неба.Слюсарями-ремонтниками ставали вчорашні солдати, штат складався всього з 29 осіб.Можливо, нам важко уявити обсяги ремонтів і техніку, яка була на озброєнні у меліораторів в ті роки, зі звітів відомо, що це були екскаватори "Комсомолець", "Бердянець", німецький "Везер-Хютте", англійський паровий „Бюсайрус” та землечерпалки, а також автомобілі ЗІС-5, ГАЗ-АА, трактори ЧТЗ та ХТЗ -НАТІ.

З часом змінювалася назва підприємства, але майстерні залишалися основою заводу. За назвою Центральні ремонтно-механічні майстерні – підприємство функціонувало майже чверть століття, з 1950 по 1974 рік.

Невеликий колектив був сповнений ентузіазму, швидкими темпами нарощувалися обсяги виробництва, освоювали нову техніку. Саме в цей період виходять перші кротові дренажні машини, цистерни та бочкотара, парові електроустановки для освітлення екскаваторів, металеві понтони марковані підприємством. Також у цей період було відкрито ділянки чавунного та кольорового лиття. У той час штат вже складався з 57 осіб, з яких 39 це були робітники.

У 1968 році було розпочато спорудження нової виробничої бази на території заводу, що діє, за адресою вул. Носовський шлях, 56. Запроваджуються виробничі, складські, адміністративні приміщення, проектна потужність була розрахована на півмільйона карбованців на рік. Профільною спеціалізацією підприємства залишався ремонт меліоративної техніки, тракторів, машин та випуск запасних частин до них.

У січні 1974 року центральні ремонтно-механічні майстерні перейменовуються на ремонтно-механічний завод. І під керівництвом досвідченого спеціаліста Максименка Григорія Григоровича завод перший в Україні освоїв виробництво дощувальних установок. Також було випущено перші навантажувачі з ніжинською маркою на базі трактора К-700, барові машини, гідранти для поливних машин, ковші та інші вузли та агрегати до екскаваторів.

З січня 1991 року завод реформується в орендне підприємство, яке згодом одним з перших в області у вересні 1993 р. реорганізовується в акціонерне товариство "Ніжинський дослідно-механічний завод". кранів.

У період економічних реформ колектив витримав усі труднощі та негаразди. Почалися пошуки нових видів продукції, нових ринків збуту, нових виробничих відносин.

В даний час завод є стабільним та надійним партнером для багатьох підприємств України та за її межами.

Побудовано на платформі