Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ПП "КОПИЦЯ"

photo

Опис

Фабрика виробник м'яких іграшок «Копиця» - приклад сучасного українського виробництва товарів для дітей. За більш ніж 20 років роботи фабрики, ми створили надійну технічну базу, що дозволяє нам створювати іграшки, що відповідають потребам покупців у 21-му столітті, як за якістю, так і за актуальності.

Фабрика м'яких іграшок Копиця

Що робить нас номером «1» в Україні:

  • Частковий перехід від ручної праці - до автоматичного. Своєчасна модернізація і механізація процесів, які комп'ютер може зробити точніше і краще людини;
  • Якісна робота і постійне підвищення кваліфікації відділу розробки нової продукції і технічного контролю;
  • Студія дизайну, максимально забезпечена всім необхідним, для детального опрацювання дизайну макетів іграшок. Купуючи м'які іграшки оптом у нас, ви купуєте екземпляр, на який витрачено десятки годин при розробці;
  • Власне виробництво матеріалів і фурнітури, з яких виробляються м'які іграшки;
  • Ми цінуємо співробітників працюють як на виробництві, так і поза;
  • І багато іншого.

Головною метою нашої фабрики було очолити виробників м'яких іграшок в Україні, а зайняти свою нішу на українському ринку, створивши впізнаваний бренд, не тільки за рахунок унікальних видів виробів, а й за рахунок якісних характеристик. Досягнувши високих результатів в роботі, ми не зупинилися на досягнутому, а прийняли рішення рухатися далі.

Зараз на фабриці м'яких іграшок «Копиця» працює понад ... людина. Оптовий і різни відділи продажів фабрики "Копиця" налічують понад ... співробітників. У логістичному центрі, який здійснює своєчасну доставку в усі регіони України, працюють ... водіїв і логістів.

Ми дбаємо про наших клієнтів, як оптових, так і роздрібних. Раніше м'які іграшки купувалися оптом, але близько 5 років тому, ми відкрили інтернет магазин для роздрібних покупців. Для них завжди доступні акції і знижки, як сезонні, так і приурочені до різних свят.

М'які іграшки оптом
Для оптових покупців, ми створили спеціальну комерційну пропозицію, докладніше про який можна почитати на сайті в розділі «Оптовий відділ». Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам і вигода співпраці з нами не обмежується однією лише безкоштовною доставкою і додатковою знижкою за обсяг замовлення. Наш колектив дуже цінує довгострокові відносини і взяті на себе зобов'язання перед покупцями. Ми прагнемо створити сім'ю, в якій взаємна повага є першорядним умовою.

Купуючи м'які іграшки фабрики «Копиця» оптом, ви забезпечуєте собі повторне звернення задоволених клієнтів, адже ми стежимо за якістю і несемо гарантійні зобов'язання.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше