Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ТОВ "РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР МЕТАЛОПРОКАТУ"

photo

Опис

Промислово-комерційна фірма «Інжен» була заснована в березні 1993 року фахівцями оборонної промисловості. Пріоритетний напрямок діяльності фірми розробка і виробництво пристроїв, приладів і наборів для огляду місця події експертами-криміналістами правоохоронних органів, служб безпеки, судмедекспертами.

Перелік продукції, що поставляється ВКФ «Інжен», містить понад вісімдесят найменувань різних спеціальних приладів, наборів, пристроїв, пристосувань і інструмента, які отримали позитивну оцінку провідних фахівців поліції, прокуратури, служб безпеки та митниці, станцій швидкої медичної допомоги, а також професорсько-викладацького складу навчальних закладів криміналістики і права України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану та Молдови.

На деякі зразки продукції нашої фірми посилаються в своїх друкованих працях заслужені експерти-криміналісти: М.В. Салтіевскій, Криміналістика. Харків, 1997 р .; Е.А. Розмова, Н.П. Молибога, Огляд місця події. Київ, 1994р .; В.А. Комаха і ін., Монографія. Слідчих огляд. Дніпропетровськ, 2004р. та ін.

Продукція фірми виготовляється відповідно до технічних умов України і відповідає діючим нормам і стандартам. З 2009 року на підприємстві діє система управління якістю ISO 9001.

Постійна співпраця фірми з Державним науково-дослідним інститутом МВС України, обласними відділеннями Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, науковцями та викладачами Національної Академії внутрішніх справ, постійна участь в спеціалізованих виставках дозволяють постійно вдосконалювати продукцію фірми, покращувати її споживчі властивості та оперативно реагувати на виклики часу.

Продукція ВКФ «Інжен» застосовується для огляду місць події; отримання та фіксації відбитків, об'ємних слідів і інших речових доказів; проведення пошукових і оглядових робіт на місці події (злочину, вибуху, пожежі, дорожньо-транспортної пригоди та ін.); виконання, при необхідності, рятувальних робіт і надання першої медичної допомоги. Магнітні пристрої та пристосування дозволяють виробляти пошук і вилучення з рідких і нещільні середовищ предметів з феррімагнітних матеріалів вагою до 50кг, візуалізацію підробок номерних знаків на зброю, агрегатах автомобілів.

За бажанням замовника, ВКФ «Інжен» виробляє продукцію з будь-яким потрібним складом комплектуючих, поставляє окремо спеціальний інструмент, прилади та пристрої, а також різні витратні матеріали.

Ми пишаємося тим, що виробами нашої фірми користуються фахівці ЦООВ Міністерства Внутрішніх справ і митні служби України, Росії, Білорусі, Узбекистану, Казахстану і Молдови, Служби Безпеки України, служби безпеки провідних банків країни, авіакомпаній, а також викладачі та фахівці Національних Академій і Університетів України.

ВКФ «Інжен» гарантує будь-яку технічну допомогу в обслуговуванні та ремонті продукції, що поставляється, надає необхідну технічну інформацію і приймає Ваші побажання щодо поліпшення споживчих властивостей продукції.

Ми завжди раді розглянути будь-які Ваші побажання і пропозиції про взаємовигідну співпрацю.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше