Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейнами «Н2О Classic»

photo2

Детальніше про проект

Проект передбачає будівництво комплексу з басейнами площею 30х39 м. У будівлі комплексу розташовуватимуться спортивний басейн на 6 доріжок, дитячий басейн та трибуни на 72 місця.

Загалом комплекс можна поділити на дві частини: сервісна зона, тут відбуватиметься пропуск відвідувачів, розташовуватимуться кафе та об’єкти дозвілля і розваг для дітей. Друга частина – це самі басейни.

Сам великий спортивний басейн працюватиме у 4 основних режимах. Спорт – для проведення змагань, зокрема параметри басейну відповідатимуть вимогам всесвітньої федерації плавання. Тобто окрім міжнародних змагань тут зможе базуватися олімпійська збірна. Для тренувань басейн працюватиме у тренувальному режимі. Спільно з дитячими басейном територія є перспективною для сімейного дозвілля. Також басейн може працювати в нічному режимі.

 Проект басейну, який на наше замовлення вже виготовила підрядна організація, включає портеби людей з інвалідністю. У комплексі будуть  встановлені пандус та збудовані окремі санвузли, самі басейни будуть обладнані підйомниками для басейну. 

Важливим є співвідношення спортивної до загальної площі, зокрема 48% відсотків буде віддано для комерції у сфері послуг. Ви можете побачити, що площа цього комплексу складає більше 2 тисяч квадратних метрів, таким чином це стане найбільшим комплексом у регіоні.

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше