Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Енергомодернізація житлового фонду

photo2

Детальніше про проект

Енергомодернізація житлового фонду та адміністративних будівель це одна з пріоритетних цілей розвитку Ніжинської громади, тому місто продовжує фінансувати заходи з енергоефективності та залучати кошти вітчизняних та міжнародних установ та організацій.

Фонд Енергоефективності  —  це державна установа, створена Урядом України з метою досягнення європейського рівня енергетичної ефективності шляхом зменшення рівня енергоспоживання та викидів СО2 у житловому секторі. Фонд енергоефективності надає підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для впровадження енергоефективних заходів шляхом надання грантів та запровадження комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

У 2020 році між Фондом Енергоефективності та Ніжинською міською радою було підписано угоду про співпрацю в рамках якої в    8-ми будинках Ніжина будуть запроваджені енергоефективні заходи. Загальна вартість робіт 34, 7 млн грн, 70 % з яких буде відшкодовано Фондом Енергоефективності.

На сьогодні вже 2 будинки повністю завершили роботи по програмі Фонду. Це будинок по вул. Амосова, де встановлено індивідуальний тепловий пункт  та вул. Озерній, де проведено комплексну термомодернізацію будинку з заміною трубопроводів,  освітлення, виконано зовнішнє утеплення.

Наразі ще 6 будинків готуються до реалізації проектів. Це 4 будинки по вул. Незалежності1 будинок на вул. Московській1 будинок по вул. Синяківській, на які міська рада вже заклала кошти для співфінансування проектів з енергоефективності.

Реалізація проектів за рахунок теплих кредитів. Фізичні особи та ОСББ громади отримують компенсацію у розмірі 10% від міської ради та від 40 до 70% від держави на проекти з енергоефективності власних осель. Починаючи з 2020 року мешканці та ОСББ отримали 44 кредити з подальшою компенсацією з міського та державного бюджетів.  З міського бюджету за цей період було відшкодовано 281256 гривень. 

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше