Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Інтерактивний скансенс

photo2

Детальніше про проект

Суть проекту «Інтерактивний скансен» полягає у створенні музейного комунікативного простору під відкритим небом з метою сприяння популяризації знань з гендерної тематики, подоланню гендерних стереотипів та розвитку гендерних студій шляхом створення.  Завдяки скансену можна буде дізнатися про еволюцію ролі жінки в українському суспільстві в історичній ретроспективі шляхом участі у творчому процесі та історичній реконструкції жіночої повсякденності та традиційних «жіночих-нежіночих» практик (гончарство, ткацтво, вироблення оберегів, ковальство, стрільба з луку, участь у народних обрядах тощо) і через власний досвід усвідомити як з допомогою гендерних норм та очікувань культура відтворює, закріплює і формує гендерні ролі та стереотипи, регулює родинні та професійні відносини між жінками та чоловіками.

Сума гранту  - 81 719 грн.

Внесок Ніжинської міської ради та НДУ імені Миколи Гоголя становить по 10% від суми отриманого гранту.

Автори проекту: Юлія Кузьменко (керівниця проекту), Ніна Кущенко (голова правління ГО «Ніжинська гільдія митців»), Оксана Щотка, Жанна Володченко, Антоніна Конончук та Олена Конончук, а також громадські активісти – Анна Парубець та Іван Кедун, якому, власне, і належить ідея створення інтерактивного скансену.

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше