Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Логістичний центр у промисловій зоні міста

photo2

Детальніше про проект

Наша громада потерпає від постійного проїзду через центр міста великотоннажного транспорту аграрних підприємств.

Це можна прослідкувати на тенденція останніх 5 років у нашій громаді. Зокрема кількість великотоннажних транспортних засобів зросла на 57%, кількість фермерських господарств на 47%, на 21% вантажні перевезення.

Для реалізації цього проекту нами була виділена земельна ділянка площею 7 га., ця ділянка знаходиться біля заводу Прогрес, це промислова зона міста відповідно до нашого плану зонування. Зокрема на території розташована абонентська підстанція 110 кВ від заводу «Прогрес». Це підприємство також зацікавлено у реалізації проекту.

На зазначеній ділянці планується розмістити 3 основні зони. Перша це зона для стоянки великотонажних транспортних засобів з ангарами тривалого зберігання. Друга – це зона для організації пропуску на територію транспорту, а також сервісна частина з мотелями, закладами харчування та закладами догляду за авто.

Спільно з Центром «Ейдос» ми формували цей проект, від є досить дороговартісним на його облаштування піде близько 600 тисяч євро.

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше