Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Створення простору для людей похилого віку «Кольорове життя»

photo2

Детальніше про проект

Важливою проблемою соціального захисту людей похилого віку у нашій громаді є збільшення можливостей їхньої самореалізації та інтеграції у сучасне суспільство. У зв’язку з цим, окрім таких завдань територіального центру соціального обслуговування Ніжинської ОТГ, як забезпечення своїх клієнтів доглядом вдома, натуральною та грошовою допомогою, актуальною стала робота відділення денного перебування. Діяльність якого включає у себе комплекс заходів з соціальної адаптації, розвитку різнобічних інтересів, організації дозвілля і відпочинку громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Задля цього при закладі було створено Університет третього віку, при якому діють 9 факультетів. У 2017 році послугами денного відділення скористалися 165 осіб, а за I півріччя 2020 року - 456. У громаді існує великий запит на заходи з соціальної адаптації та розширення компетенції людей похилого віку, але існуюча база закладу не надає змоги збільшити кількість отримувачів соціальних послуг.

Тому з метою покращення якості надання соціальних послуг людям похилого віку та особам з інвалідністю у рамках проекту було облаштовано комфортний, відкритий простір «Кольорове життя», який включає три зони: спортивну, розвиваючу, концертну.

Отримувачі послуг можуть займатися на свіжому повітрі оздоровчою фізкультурою, переглядати кінофільми, вистави, брати участь у концертних програмах, фестивалях та майстер-класах, влаштовувати ярмарки та виставки творчих робіт, танцювальні вечори тощо. Створені локації сприяють тісній взаємодії усіх зацікавлених сторін, дають змогу підвищити соціальну активність, відкривають нові можливості для реалізації особистісного потенціалу.

Проект ралізовано за грантової підтримки Фонду міжнародної солідарності (Польща).

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше