Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Приміщення 1850 м. кв. по вул. Шевченка, 109

08.11.2021

До вашої уваги пропонується комплекс будівель, що знаходяться в м. Ніжині вул. Шевченка, 109. Загальна площа відвідин 1850 м. кв. Поверховість – 2. Загальна площа земельної ділянки – 0,21 га. (договір оренди на 49 років). Комунікації:
Ел-во – окрема лінія 85 кВт з можливістю збільшення до бажаного показника.
Вода/каналізація – міські мережі.
Газ – середній тиск.
Охоронна сигналізація.
Автономна станція ел-ва – дизель 40 кВт.
Твердопаливний котел на 100 кВт
Об'єкт складається із 2-х поверхів. На першому та другому поверхах знаходяться виробничі та побутові приміщення різного типу призначення. Розташування об'єкта на найжвавішій магістралі міста дозволяє його використовувати під будь-який тип призначення. Ідеально підходить для будь-якого типу виробництва, офіс компанії, фітнес-клуб, торговельні майданчики, виставкові площі. Дуже зручний заїзд як для звичайних авто, так і великогабаритного транспорту з можливістю свого особистого паркінгу. Є можливістю добудови та надбудови, за домовленістю – збільшення земельної ділянки. Продаж можливий як цілого комплексу, так і частково. Прямий продаж від власника, абсолютно чисті документи. Є можливість продажу юридичної особи з дозвільною документацією під виробничий цикл. Розстрочка до 10 років.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше