Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Транспортна інфраструктура

Загальна інформація

Мережа автодоріг загального користування, км
234
Мережа автодоріг загального користування з твердим покриттям, км
81

Перелік залізничних станцій

 • Ніжинський залізничний вокзал
  м. Ніжин — залізничний вузол регіону. Електропоїзди Ніжин-Київ-Ніжин курсують кожну годину, що дає змогу швидко дістатися столиці. Місто Ніжин має пряме пасажирське сполучення
 • Залізнична станція "Мигалівка"
  Залізнична станція "Мигалівка" розташована на напрямку "Ніжин-Чернігів", 5 разів на день тут зупиняється електропотяг "Ніжин-Чернігів". Станція розміщена у районі Мигалівка, міста Ніжин.
 • Залізнична станція "Ніфар"
  Залізнична станція "Ніфар" розташована на напрямку "Ніжин-Чернігів", 5 разів на день тут зупиняється електропотяг "Ніжин-Чернігів". Станція розміщена у районі заводу "НІФАР" міста Ніжин.
 • Залізнична станція "Приостерний"
  Залізнична станція "Приостерний" розташована на напрямку "Ніжин-Конотоп", 15 разів на день тут проходять потяги регіонального та міжобласного сполучення. Станція розміщена за 1 км. до села Кунашівка.
 • Автовокзал "Ніжин"
  Автовокзал "Ніжин" розташований біля залізничного вокзалу "Ніжин", щодня з вокзалу відправляється близько 50 рейсів.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше