Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Закупівля транспорту для ямкового ремонту доріг

photo2

Детальніше про проект

У рамках реалізації проекту буде закуплену установка  для ямкового ремонту доріг УЯР-01. Установка буде встановлена на вже наявне шасі МАЗ 5550С3, яке знаходиться на балансі КП «ВУКГ». Зазначена установка  за допомогою насосів подає асфальтну суміш під тиском до утвореної тріщини чи ями на дорозі. За допомогою цієї установки вдасться підтримувати у належному стані 40% комунальних доріг та запобігати збільшенню як за рахунок їх ліквідації на початковій стадії. Шляхом здійснення зазначеної вище діяльності кількість водіїв задоволених станом доріг зросте до 45% за перший рік реалізації проекту. Окрім того кількість пішоходів, які відчувають себе у безпеці має зрости до 55% у 2022 році, а кількість ДТП зменшитися на 5%.

У 2022 році за використання установки планується здійснити ямковий ремонт наступних вулиць громади: Широкомагерська, Московська, Набережна, Овдіївська, Франка.

Проект реалізується за грантової підтримки Програми DOBRE

Файли

План покращення стану доріг та тротуарів.pdf

Завантажити

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше